קבעו איתנו פגישה

דלתות פנים ומשקופים


הבית שאנו מעצבים לעצמנו הוא המקום הפרטי והחם שלנו, ואנו צריכים לשמור על נוחות ויופי. תודות לצורות רבות של עיצוב וניסיון רב, דלתות הפנים של פנדור המשווקות בחברתנו, בעלות מגוון רחב של חומרי גלם איכותיים המותאמים לכל סגנונות העיצוב הקיימים. ניתן לשלב בין חומרי הגלם השונים בזכות טכנולוגיות חדשניות בטחון מלא מבלי לוותר על אסתטיקה ויופי, וכך אנו יכולים לראות מראה מעוצב ונקי.
הסוגים השונים של דלתות פנים הינו תוצאה לעבודה של שנים רבות ותהליך המתרחש על פני מספר עשורים, שבמהלכו, שופרו חומרי הגלם מהם עשויות הדלתות והוכנסו תיקונים שונים ומיוחדים ההופכים את דלתות הפנים לבעלות יכולות מיגון מעולות. כך, זוכים אנו לרהט את ביתנו באיכות גבוהה ובעיצוב איכותי ויפה .
כיום ישנם חידושים לדלתות הפנים , למשל, הדלתות של פנדור דלתות בעלות עמידות לנזקי ומזיקי עץ מסדרת יוניק המשווקות גם בחברתנו "דלתות 2000" , אלו דלתות המציגות קו נקי ומודרני יותר, המראה המינימליסטי בעל עיצוב יוקרתי ומרשים, מבלי לוותר על תכנון מתקדם המשלב את מיטב הטכניקות הקיימות. תודות להמצאות האחרונות, אנו יכולים לרכוש דלתות פנים בעלות משקופים פולימרים  שבהם ניתן לקבל אחריות ל- 5 שנים לנזקי מים ומזיקי עץ. המשקוף הפולימרי עמיד יותר לפגיעות מכניות מכיוון שהוא קשיח בניגוד למשקוף עץ אשר מעיך יותר.
 
למעשה, דלתות הפנים בעלות המשקופים החדשניים הינן פיתוח מודרני שמאפשרת נוחות ,עיצוב נקי, ועיצוב בעל חומרי גלם, ביניהם פולימר (WPC ) , מנעולים מגנטיים חבויים שפתיחתן וסגירתן שקטה וכמעט ואינה נשמעת. כמו כן, המגוון הרחב של דלתות פנים בעלי שיטה חדשנית, ובעלות צירים סמויים הנמצאים בתוך צירי הדלתות עצמן, מוסיפים להן מראה מרשים ויוקרתי. חשוב בעיקר להתאים את חלקי הדלתות המגוונים למראה של הבית, כך למשל, בית עם מראה קלאסי בעל אלמנטים רבים מעץ – יתאים לנו לבחור דלת עץ מרשימה, ואילו בית מודרני בסגנון נקי מינימליסטי, יכתיב לנו דווקא בחירה בדלתות פנים מסוג אחר .
אסור לשכוח את המסגרת לדלת היא כמו מסגרת לתמונה  – המשקוף. משקוף יכול לשפר או לגרוע מדלת מעוצבת ברמה גבוהה  לדלת פשוטה יותר, ולכן חשוב להגדיר את הסגנון הבולט בבית, מטרות השימוש בחלל, לצרכי הלקוח בביתו  ובך לחסוך התנגשות בין עיצובים מנוגדים.
יש לייחס חשיבות רבה לבחירת סוג המשקוף ,לאיכותו ולמראה העיצובי שלו, ברוב המקרים המשקוף
ישנה לחלוטין את המראה של הדלת וישפיע על איכות דלת הפנים ,
ל"דלתות 2000" מספר משקופים של דלתות פנדור המותאמים בקפדנות לכל דלת ולעיצוב הייחודי שלה. ולכן יש לבחור בדלתות מסדרת יוניק עם 5 שנות אחריות לנזקי מים ומזיקי עץ.
גם הדלת היא דלת מסדרת יוניק עם פטנט וחידוש עולמי של חברת פנדור . תחתית הדלת עשויה מ 7 ס"מ פולימר ולוח עבה של פורמייקה בעובי של 1.4 מ"מ ללא MDF . גם על  דגם זה קיימת 5 שנות אחריות לנזקי מים ומזיקי עץ.